Urny ekologiczne

Z biegiem lat coraz więcej osób zaczyna wybierać kremację zamiast tradycyjnego sposobu pochówku po ich śmierci. Naszą rolą jest pomoc rodzinom w zrozumieniu wszystkich dostępnych opcji upamiętnienia życia ich bliskich. W przypadku wyrażenia zainteresowania wyjaśnimy jakie korzyści niesie ze sobą kremacja zmarłych.

Urny przyjazne dla środowiska

Coraz częściej rodziny osób zmarłych pytają o ekologiczne urny, które są przyjazne dla środowiska. W naszej ofercie klienci znajdą między innymi urny drewniane, a także urny metalowe czy urny z ceramiki lub urny z granitu. Wykonane przez rozmaitych, uznanych producentów są stworzone w najwyższej jakości standardach i w rozmaitej kolorystyce oraz wykończeniu. Dzięki temu każdy z naszych klientów może wybrać urnę, którą uzna za właściwą na pogrzeb. Nowe urny ekologiczne wykonane są z biodegradowalnych materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego. Idealnie wpisują się w nowoczesny trend, gdzie świadomość ekologiczna jest niezwykle ważna.

Urny pogrzebowe

Pogrzeb przeprowadzony w ten sposób jest korzystny dla rodziny zmarłego z wielu powodów. Pozwala na szybsze podejmowanie decyzji, dzięki czemu skraca się trudny czas pomiędzy zgonem bliskiej osoby a aktem pogrzebu. Pochówek tego typu jest też mniej kosztowny, co może być bardzo ważnym czynnikiem dla wielu rodzin, w przypadku których zasiłek pogrzebowy nie gwarantuje pokrycia wszelkich wydatków związanych z przeprowadzeniem pochówku. Kremacja pozwala też w większym stopniu zadecydować o ostatecznym pochowaniu czy rozsypaniu prochów. Dzięki temu rodzina może uczcić pamięć zmarłego w sposób, w jaki ten sobie najbardziej życzył.

Zapytaj o szczegóły lub sprawdź inne oferty!