Trumny i sarkofagi

Nasz zakład pogrzebowy jest profesjonalnie przygotowany do zaoferowania Państwu bardzo szerokiej gamy trumien oraz także zdobionych sarkofagów. Stanowią one znakomity sposób na zapewnienie godnej i bezpiecznej ostatniej drogi najbliższemu zmarłemu. Każdy z modeli dostępnych trumien i sarkofagów może zostać dodatkowo ozdobiony delikatną koronką. Koronka ma charakter w pełni fakultatywny, co oznacza, że może zostać dołożona do wzorów trumien, które typowo jej nie posiadają, jak również może być usunięta ze wzorów, które w koronkę są wyposażone standardowo.

Trumny klasyczne i proste

Trumny Wadowice to rozwiązania odpowiednio dostosowane do bardzo zróżnicowanych wymogów naszych klientów. Mogą prezentować typową formę, charakterystyczną dla trumien w naszej kulturze, jak również mogą posiadać prostą formę prostopadłościanu. Ułatwia to dopasowanie kształtu trumny do preferencji rodziny osoby zmarłej, jak również jest odpowiedzią na kwestie praktyczne związane z odpowiednim dopasowaniem, jakie trumny pogrzebowe muszą koniecznie posiadać.

Wzory proste i rozbudowane

Staramy się spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas trumny i sarkofagi produkowane były wykonywane tylko z najwyższej jakości materiałów. To samo dotyczy wszelkiego rodzaju akcesoriów związanych z trumnami, w tym zdobionych uchwytów do ich przenoszenia. W sferze estetycznej zawsze w pierwszej kolejności zapewniamy nienaganną elegancję, odpowiednią dla powagi chwili. Nie oznacza to jednak, że oferowane zdobienia zawsze muszą być delikatne i stonowane. W naszej ofercie znaleźć można także bogato zdobione sarkofagi odwołujące się do nowoczesnego wzornictwa oraz bardziej klasyczne sarkofagi, w których zdobienia odnoszą się w większym stopniu do wzorców tradycyjnych.

Bardzo szeroka oferta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Można tam znaleźć przykładowe wzory trumien wykonane z różnego rodzaju drewna, o różnej kolorystyce i z różnymi wykończeniami. Przedstawione wzory stanowią tylko wycinek całej naszej oferty, co oznacza, że nawet jeśli zaprezentowane propozycje nie w pełni spełniają Państwa oczekiwania, najprawdopodobniej będziemy w stanie zaoferować model idealnie pasujący do Państwa preferencji. Jesteśmy w stanie bardzo elastycznie podejść do potrzeb wszystkich naszych Klientów.

Zapytaj o szczegóły lub sprawdź inne oferty!