Księga gości


Barbara Dubiel
27.04.2018
Bardzo dziękuję za wszystkie opinie naszych klientów. Prowadząc zakład prawie 30 lat zawsze dokładamy wszelkich starań, aby ta ostatnia posługa wykonana została z należytą czcią i godnością.Staramy się sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Dzięki temu mamy rzeszę usatysfakcjonowanych klientów, którzy cenią nas za zrozumienie , takt i profesjonalizm. W trudnych i ciężkich chwilach, jakim jest odejście bliskiej osoby, staramy się zapewnić Państwu najlepszą pomoc i wsparcie .
Lukasz Noganski
19.12.2011

Piekna strona, gratuluje :)

Po prostu ktoś, kto nie czuł się tu intruzem.
26.02.2012
Odeszło już kilka bardzo bliskich mi osób. Członkowie rodziny (m.in. stryj, stryjenka i ich dwie córki), Rodzice, Teść, a ostatnio młody 41. letni Przyjaciel. I w każdej z tych trudnych chwil Zakład Pogrzebowy państwa Dubiel był nie tylko tym, który ze szczególną starannością załatwiał za mnie wszelkie formalności związane z pogrzebem. Ale też tym, który wspomagał mnie i moją rodzinę w tych ciężkich dla nas chwilach, pomagając przetrwać te pierwsze najtrudniejsze dni. I za to im dziękuję!
Joanna
11.03.2012
Bardzo Państwu dziękuję za wszystko, co Państwo zrobili dla mnie w tych pierwszych dniach po śmierci Męża. Najbardziej cenię sobię Państwa pomoc w załatwieniu formalności i nasze wspólne rozmowy, których z dnia na dzień tak mi zabrakło. Jeszcze raz dziękuję.
Jerzy Sz.
17.03.2012
Niskie ceny i wysoka kultura osobista właścicieli są atutem tego zakładu.Chociaż pogrzeb mojej żony załatwiałem 2 lata temu, dzisiaj przypadkowo trafiłem na tę stronę i mam okazje jeszcze raz podziękować. Uroczystość pożegnalna na najwyższym poziomie. PANIE MAĆKU- jeszcze raz bardzo dziękuję.
Monika
25.05.2012
Serdecznie dziękuję za pomoc, życzliwość tak potrzebne w chwilach kiedy odchodzą najbliższe osoby. Mila,profesjonalna obsługa to atut zakładu. Bardzo ważna okazała się też profesjonalna pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Jeszcze raz dziękuję.
Edyta
28.05.2012
Dziękuję Bardzo w imieniu swoim oraz Taty za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej Mamy.W tych trudnych dla Nas chwilach mogliśmy liczyć na Państwa fachową i życzliwą pomoc. Jeszcze raz Państwu bardzo dziękujemy.
Beata
27.07.2012
Serdecznie dziękuję w imieniu swoim oraz mojej rodziny za załatwienie formalności związanych z pogrzebem naszego ukochanego Taty oraz życzliwość, jaką Państwo nam okazali w tym trudnym dla nas momencie. Profesjonalizm, miła atmosfera i przystępne ceny są atutem Państwa firmy. Usługi zakładu pogrzebowego Państwa Dubiel polecam wszystkim tym, którzy pragną godnie pożegnać najbliższe sobie osoby. Z wyrazami szacunku-rodzina z Kalwarii Zebrzydowskiej.
Barbara
27.07.2012
Bardzo dziękuje za organizację pogrzebu mojego męża. Podpisuję się obiema rękami pod opiniami. Wysoka kultura , wrażliwość na ludzkie nieszczęście i przystępne ceny to faktycznie wizytówka zakładu PP. Dubiel . Bardzo polecam i dziękuję.
Marek
30.09.2012
Zdaję sobie sprawę z tego, że nie powinienem umieszczać mojego wpisu na tej stronie … . Przepraszam, że to piszę, ale chwytam się już każdej, nawet najbardziej nieprawdopodobnej deski ratunku. Jestem w tragicznej sytuacji finansowej, długi mnie zżerają i dosłownie nie mam już za co utrzymać rodziny. Najbardziej przeraża mnie myśl o przyszłości dzieci ( 8, 11 i 13 lat ). Nie będę tutaj opisywał jak do tego doszło, bo jest to długa i skomplikowana historia. Szukam kogoś, kto byłby mi w stanie pomó
Maria K.
01.10.2012
Bardzo dziękuję za pomoc i organizację pogrzebu mojej mamy. Bardzo kulturalna i miła obsługa w tak trudnych chwilach dla rodziny zmarłej. Polecam.
Dariusz
23.10.2012

Bardzo dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego brata. Dobrze że w Wadowicach jest tak profesjonalny zakład pogrzebowy. Mogliśmy liczyć na pomoc w każdej chwili. POLECAM usługi Zakładu Pogrzebowego P. Dubiela . Dziękuję.

Marta Woźniak
15.11.2012
Dziękuję Państwu za okazaną pomoc i ciepło w tych tragicznych chwilach... Nieoceniony profesjonalizm, kultura i szacunek dla tych po tej i drugiej stronie. Dziękuję w imieniu swoim jak i mojej śp. Mamy
Żmuda Elżbieta
18.12.2012
Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę w ostatniej drodze mojego taty . Delikatność , wysoka kultura , życzliwość dla rodziny w tak trudnych chwilach jest zaletą Państwa Dubiel . uważam zakład za profesjonalny ,godny polecenia kulturowo jak i cenowo . W imieniu swoim jak i rodziny serdecznie dziękuję.
Janina Brańka
13.02.2013
Bardzo dziękuję za organizację pogrzebu mojego męża. Dziękuję za pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z pogrzebem . Jesteśmy Panu wdzięczni za wszystkie ciepłe słowa i szacunek dla zmarłego i jego zrozpaczonej rodziny. Na pewno Pana usługi będziemy polecać.
Gosia
27.02.2013
W imieniu swoim, dzieci i rodziny męża dziękuje za okazaną pomoc przy organizacji uroczystości pogrzebowej. Jesteśmy wdzięczni i zawsze będziemy o tym pamiętać.
Eleonora Stachura
27.04.2013
Pragnę tą drogą podziękować za organizację pogrzebu mojego męża i jak najbardziej polecić usługi pogrzebowe tego zakładu.
Monika K. Wadowice
03.07.2013
Bardzo Państwu dziękuję za profesjonalną pomoc, życzliwość w tych jakże trudnych dla nas chwilach. Swoją serdecznością udowodniliście, że w pełni można na Państwa liczyć. P-O-L-E-C-A-M !!!
Bożena G.
03.08.2013
Bardzo dziękuję za organizację i obsługę pogrzebu mojego śp. Męża Janusza . Chciałabym jeszcze powiedzieć . że warto jest popytać o cenę usługi kilka zakładów bo różnice są bardzo duże, nawet 1.500 zł. Ja wybrałam najtańszy. Za wszystko jeszcze raz dziękuję i jak najbardziej polecam.
Renata Seruga
05.08.2013
Dziękuję za profesjonalną pomoc przy organizacji pogrzebu mojej najukochańszej Babci.Dziękuję także za opiekę jaką Pańtwo otoczyli mnie i moją Rodzinę w tych trudnych, pełnych bólu dla nas dni. To bardzo wiele znaczy dla bliskich, którzy stracili ukochaną osobę. Państwa wrażliwość, zrozumienie oraz sprawne zorganizowanie pożegnania pomogło nam przejść przez ten trudny czas. Dziękuję za wszytko i polecam ten zakład pogrzebowy .
Lucyna Michalska
22.08.2013
Serdecznie dziękuję państwu za organizację pogrzebu mojej mamy. Jestem wdzięczna za kompleksową obsługę wszelkich formalności i pomoc w trudnych dla mnie chwilach. Firma profesjonalna, świetna organizacja, pełne zrozumienie potrzeb związanych z okolicznością pogrzebu, życzliwość, wrażliwość i staranność to Państwa kluczowe atuty dzięki którym ze spokojem mogę polecić Wasze usługi.
J.Kojder
24.08.2013
Serdecznie dziękuję Państwu za zorganizowanie pogrzebu ojca. Wszystkim zagubionym i oszołomionym wydarzeniami polecam skorzystanie z Państwa usług - empatia, profesjonalizm i osobiste zaangażowanie Państwa Dubiel gwarantują spokojne i godne przejście ostatniej posługi wobec zmarłego.
Stanisława M. 22-10-2013
08.11.2013
Bardzo dziękuję za organizację i obsługę pogrzebu mojej mamy. Zaangażowanie i życzliwość p. DUBIEL świadczy o profesjonalizmie i świetnej organizacji.Polecam i jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję !
Krystyna K 18.12.2013
18.12.2013
Bardzo dziękuję za pomoc w pochowaniu mojego brata Bogdana. Bardzo profesjonalna firma,usługi na najwyższym poziomie.Niskie ceny i wysoka kultura właścicieli tj.Pana Maćka i jego żony są atutem tego zakładu pogrzebowego.Panie Maćku jeszcze raz bardzo Panu dziękuję w tych trudnych dla nas chwilach mogliśmy liczyć na Państwa fachową i życzliwą pomoc.Polecam Zakład Pogrzebowy Pana Maćka Dubiel.
Alicja Szydłowska
05.01.2014
Bardzo dziękuję za pomoc w pochowaniu mojego męża śp.Jerzego, w szczególności za fachową pomoc, zrozumienie, poradę oraz za miłą i ciepłą obsługę.W pełni przekonana polecam Zakład Pogrzebowy Pana Macieja Dubiel. Z wyrazami szacunku.
Krzysztof K. Wadowice
26.01.2014
Bardzo Państwu dziękuję,również w imieniu całej rodziny,za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej córki. Państwa kultura osobista, życzliwość i fachowość są niezmiernie ważne w tych trudnych chwilach. Polecam wszystkim usługi pogrzebowe państwa Dubiel.
Wiktor Ś. Kraków
05.02.2014
Po pierwsze serdecznie dziękuję. Pomoc w organizacji pogrzebu na dystans okazała się nieoceniona. Bardzo dobrze zorientowani w procedurach Państwo Dubiel pomogli nam przebrnąć przez gąszcz biurokracji. Ludzkie podejście do klienta, przystępne ceny i bardzo dobra organizacja pomogły nam przebrnąć przez ten trudny czas. Jeszcze raz dziękujemy.
Mieczysław Ć.
17.02.2014
Dziękuje bardzo za profesjonalna obsługę pogrzebu Ojca. Właściwe i kulturalne podejście, terminowość oraz pomoc przy wypełnianiu dokumentów. Polecam.
Aleksandra Rusinek
12.03.2014
Dziękuję za Państwa niesamowite wsparcie w tak trudnych chwilach, jakie dotknęły mnie i moją rodzinę po wypadku taty, gdy opuścił Nas tak niespodziewanie :-( Państwa profesjonalne podejście, dobra organizację wspominam miło i serdecznie, dzięki Państwu byłam odciążona od wielu kłopotów związanych jak z pogrzebem tak i tych innych związanych z wypadkami i całą masą procedur... Dziękuje za rozmowy i wysłuchanie, cierpliwość i wspólne wylewanie łez p. Dubiel. Jeszcze raz dziękuję
Bartek O - Kraków
04.04.2014
Chciałbym podziękować za bardzo profesjonalną obsługę pogrzebu mojej ukochanej babci - Pan Dubiel zadbał o każdy szczegół i cała ceremonia była bardzo piękna. Bez wahania mogę polecić ten zakład pogrzebowy.
Renata Ściera
06.04.2014
Serdecznie dziękuję państwu za organizację pogrzebu mojej mamy. Jestem wdzięczna za kompleksową obsługę wszelkich formalności i pomoc w trudnych dla mnie chwilach. Firma profesjonalna, świetna organizacja, pełne zrozumienie potrzeb związanych z okolicznością pogrzebu, życzliwość, wrażliwość i staranność to Państwa kluczowe atuty dzięki którym ze spokojem mogę polecić Wasze usługi.
Zuzanna Oleksy
21.09.2015
Bardzo dziękuję za organizację pogrzebu. Firma uczciwa i godna zaufania.Polecam
Elżbieta
10.12.2015
Jestem pod wielkim wrażeniem dobrej organizacji i wsparcia w tych trudnych dla człowieka chwilach. Zakład od początku do końca zajmuje się załatwieniem wszystkich formalności i spraw, które przytłaczają i nie wiadomo za co się zabrać. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i obsługę pogrzebu mamy.
Olga Władysław Klaja
19.01.2016
Szanowni Państwo w imieniu całej rodziny dziękujemy za posługę w tak trudnej sytuacji jaką jest ostatnie pożegnanie najbliższej osoby. Państwa profesjonalizm i empatia jest godna wielkie szacunku i polecenia. Dziękujemy !!!! z poważaniem rodzina.
Joanna B
13.02.2016
Z całego serca polecam zakład Pana Dubiela. Przygotowanie i organizacja ostatniej drogi mojego męża bardzo starannie i fachowo przygotowane.Cenę usługi uważam za konkurencyjną w stosunku do innych zakładów. Mam porównanie, bo 2 lata temu załatwiałam pogrzeb w innym wadowickim zakładzie pogrzebowym. Serdecznie dziękuję.
Wiesława S. Kraków
14.02.2016
Z pomocy firmy Państwa Macieja i Barbary Dubiel korzystaliśmy dwukrotnie, najpierw przy pogrzebie Taty , parę lat temu. Ostatnio 28 stycznia br. przy organizacji ostatniej ziemskiej drogi, Naszej Drogiej Mamy Joanny! Bardzo sprawna organizacja uroczystości, fachowość, uprzejmość i empatia w tej trudnej dla człowieka chwili.Załatwienie wszystkich spraw administracyjnych z ZUS-em. Szczerze rekomenduję tę firmę.
ana
04.03.2016
Dziękuję
A.
24.03.2016
Dziękuje za organizację pogrzebu męża. Bardzo profesjonalnie i sprawnie wszystko przebiegło. Polecam .
Andrzej P.Wadowice
15.10.2016
Panie Macieju -bardzo dziękuję za pomoc przy organizacji pogrzebu mojego ojca, jestem wdzięczny za wszystko co zrobił Pan dla nas, dla całej rodziny pogrążonej w żałobie. Dziękuję za profesjonalne podejście w tej tak ciężkiej dla nas chwili.Polecam nie tylko znajomym zakład Pana Macieja Dubiela
Karolina Doniec
27.02.2017
W tym miejscu , chcę bardzo podziękować firmie <<Dubiel<< za empatyczne podejście do rodziny zmarłego. Rozmowa, wytłumaczenie wszystkich zawiłych kwestii związanych z załatwianiem formalności pogrzebowych, A zwłaszcza pomoc w załatwieniu wszystkiego. O nic nie musiałam się martwić.
Jakub
07.04.2017
Bardzo Państwu dziękuję za pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowych, zwłaszcza za organizację i kwestie formalne o których nie miałem pojęcia. Państwa profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków było widoczne na każdym kroku i pozwoliło mi w spokoju skupić się na tym co dla rodziny jest najważniejsze, a nie na gonieniiu poo urzędach i staniu w kolejkach. Jeszcze raz bardzo dziękuję za ematie i profesjonalizm.
Janina Kozioł
08.08.2017
Dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla naszej rodziny w takiej tragicznej chwili. Pomoc i serce które Pan nam okazał jest bezcenne. Polecam jak najbardziej usługi pogrzebowe Pana Dubiela. Dziękuję
Anna
27.09.2017
Z całego serca dziękujemy firmie pogrzebowej Dubiel za załatwienie wszelkich formalności związanych z pogrzebem mojego taty. Przede wszystkim za profesjonalizm, rzetelność, załatwienie wszelkich formalności ale też wsparcie i zwykłą rozmowę...Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie.
Rafał
07.10.2017
Bardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu DUBIEL za pomoc w ogarnięciu wszystkich formalności oraz profesjonalnie zorganizowaną uroczystość pogrzebową, która dopilnowana była w każdym calu. Wykazali się Państwo ogromnym taktem, delikatnością i wysoką kulturą osobistą. W tak trudnych chwilach polecam każdemu korzystanie z usług firmy Państwa DUBIEL.
Gabriel Połomski
17.10.2017
Dziękuję za wszystko co Pan dla nas zrobił... Empatia, empatia i jeszcze raz empatia. Myślę że to właściwi ludzie na właściwym miejscu.Zakład pogrzebowy nie nastawiony na zyski , ale na pomoc płynącą z serca. Dziękuję w imieniu całej rodziny.
ARTUR TOMIAK
06.12.2017
Dziękuję za wszelką pomoc przy załatwianiu pogrzebu naszej ukochanej mamy i babci.Ja i cała rodzina jesteśmy wdzięczni za organizację pogrzebu. Polecam zakład p. Dubiela.
Maria B.
04.01.2018
Tą drogą chcę podziekować za usługę pogrzebową i za wszelką pomoc z tym związaną.
Edyta Grzyb
26.04.2018
Wspaniali ludzie,pełni kultury,delikatni i współczujący.Pełna profesjonalność.Bardzo dziękuję,że godnie mogłam pożegnać mojego syna a państwo Dubiel swoją życzliwością pomogli mi w tej ciężkiej chwili.
Monika T.
30.07.2018
W tym miejscu chciałam bardzo serdecznie podziękować w imieniu mojej całej rodziny, za wspaniałą organizację pogrzebu mojego tragicznie zmarłego Taty... Spoczywaj w spokoju...córka Monika.
Krystyna P.
10.10.2018
Chciałabym serdecznie państwu podziękować wraz z rodziną za bardzo dobrą organizację ceremonii pogrzebowej mojego ukochanego męża i w załatwieniu formalności. Polecam Zakład Pogrzebowy p. Dubiel.
Bernadetta Smuda
15.01.2019
Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc przy załatwianiu uroczystości pogrzebowej mojej mamy. Jak najbardziej polecam zakład Pana Dubiela. W każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie .

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości